Kurs
kursy i szkolenia wrocław
Redaktor: Lisa Ruokis
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwój personalny we Wrocławiu – czy warto iść kursy i szkolenia?

Rozwój osobisty jest obecnie nie tylko istotnym trendem wykazywanym przez progresywnie nastawionych ludzi, lecz również bardzo dochodowym typem biznesu. Wśród miast, gdzie dominują różnorodne kursy i szkolenia Wrocław odznacza się wyjątkowo.


Rozwój personalny we Wrocławiu – czy warto iść kursy i szkolenia?

Lokalizacja ta funkcjonuje jako priorytetowy punkt na mapie Polski dla wszystkich chcących rozwinąć swoje kompetencje, poznać nowych ludzi, wypromować się i nawiązać nowe kontakty biznesowe.
pracownik IT podczas pracy
Redaktor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Czy warto obecnie mieć tytuł magistra?

W dzisiejszych czasach nie brakuje ludzi z wyższym wykształceniem. Sporadycznie słyszy się, że w naszym kraju mamy więcej ludzi z dyplomem, niż w innych krajach Unii Europejskiej. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda - prawdziwa sytuacja jest mniej optymistyczna. W naszym kraju obecnie mamy około trzydzieści dziewięć procent osób z wyższym wykształceniem. Na tle Unii Europejskiej nie jest to wynik rewelacyjny. W wielu państwach zdarza się, że połowa ludności posiada wykształcenie wyższe. Przykładem może być tutaj Irlandia, gdzie współczynnik ten wynosi 51 procent.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.