Kurs
kursy i szkolenia wrocław
Redaktor: Lisa Ruokis
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwój personalny we Wrocławiu – czy warto iść kursy i szkolenia?

Rozwój osobisty jest współcześnie nie tylko ważnym trendem wykazywanym przez nowocześnie zorientowanych ludzi, ale również bardzo dochodowym typem biznesu. Wśród miast, gdzie królują różnorodne kursy i szkolenia Wrocław odznacza się szczególnie.


Rozwój personalny we Wrocławiu – czy warto iść kursy i szkolenia?

Lokalizacja ta stanowi istotny punkt na mapie kraju dla wszystkich potrzebujących rozszerzyć swoje umiejętności, spotkać nowych ludzi, wypromować się jak i znaleźć nowe kontakty biznesowe.
pracownik IT podczas pracy
Redaktor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Czy warto obecnie mieć tytuł magistra?

W Polsce mamy teraz wielu młodych ludzi z wyższym wykształceniem. Sporadycznie mówi się, że w naszej ojczyźnie mamy więcej ludzi z dyplomem, niż w pozostałych krajach Europy. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda - rzeczywista sytuacja jest trochę przesadzona. W Polsce w chwili obecnej żyje mniej więcej trzydzieści dziewięć procent osób z wyższym wykształceniem. Na tle Unii Europejskiej nie jest to wynik rewelacyjny. W wielu państwach zdarza się, że połowa ludności posiada wykształcenie wyższe. Przykładem może być tutaj Irlandia, gdzie współczynnik ten wynosi 51 procent.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.