Ciepło
Ocieplenie stropu
Redaktor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com

W dość krótkim czasie musimy robić ocieplenie stropu

Należy wymyślić budowę domu tak, by wszystkie najistotniejsze prace zostały jak najprędzej zrobione, bo jedynie wtedy będziemy posiadali świadomość, że nie przepłacimy tutaj, gdzie jest to niezbędne.
izolacja
Redaktor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdzone sposoby izolowania i ocieplania. Co możemy pokryć pianką poliuretanową?

Na wczesnym etapie budowy domu podejmuje się wiele decyzji odnoszących się do tworzyw budowlanych. Od fundamentów zaczynając a na poddaszu kończąc, dom powinien być odpowiednio zabezpieczony, żeby nie pojawiła się wilgoć, a wraz z nią grzyby czy pleśnie. Pośród budowlańców przez wiele lat funkcjonowało przyzwyczajenie do klasycznych metod izolacji. Lecz - jak wynika z badań – izolacje te tracą swoje właściwości zaledwie po kilku latach.
scyzoryki
Redaktor: Schweiz-Russland
Źródło: http://www.flickr.com

Które kubki termiczne są najlepsze oraz z jakiego materiału mogą być one wykonane?

Niezwykle popularnym elementem ekwipunku wśród turystów jest specjalny kubek termiczny, który jest w stanie zachować ustaloną temperaturę napoju przez dosyć znaczny okres czasu.
łazienka
Redaktor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Grzejniki dekoracyjne w nowatorskiej aranżacji wnętrz

Kiedyś grzejniki były spostrzegane jedynie jako element użyteczny i efektywny. Ich wyłącznym celem było zapewnianie ciepła w pomieszczeniach. Współcześnie oprócz tego grzejniki pełnią także rolę dekoracyjną. Patrząc na nowoczesne modele grzejników, aż trudno nieraz uwierzyć, iż są to naprawdę grzejniki. Nowomodne grzejniki dekoracyjne w wielu przypadkach przypominają nowatorskie dodatki do wnętrz, dekoracje ścienne i ozdoby. Mnóstwo z nich w ogóle nie przywodzi elementów instalacji centralnego ogrzewania.
lampa
Redaktor: Ano Lobb
Źródło: http://www.flickr.com

Założenie solidnych opon przystosowanych do warunków panujących na drogach jest niezmiernie istotne

Jeśli dużo poruszamy się samochodem, to powinniśmy dbać o opony. Należy je dość regularnie oglądać, aby zyskać pewność, że są ciągle bezpieczne i nie wymagają wymiany.
grzejniki dekoracyjne
Redaktor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Eleganckie, nowoczesne grzejniki dekoracyjne od renomowanego fabrykanta

Grzejnik to niezbędny element wyposażenia domu czy też mieszkania. Pełni on funkcję pożyteczną, albowiem zapewnia ciepło w zimne dni i nagrzewa pomieszczenie. Chociaż w dzisiejszych czasach grzejniki pełnią również funkcję dekoracyjną, wiele nowoczesnych typów grzejników potrafi być fascynującym dodatkiem do wnętrza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.