Ciepło
Ocieplenie stropu
Redaktor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com

W dość krótkim czasie musimy robić ocieplenie stropu

Trzeba obmyślić budowę domu tak, żeby wszelkie najistotniejsze prace okazały się być jak najszybciej wykonane, bo tylko wtedy będziemy uzyskiwali pewność, że nie przepłacamy tam, gdzie będzie to potrzebne.
izolacja
Redaktor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdzone sposoby izolowania i ocieplania. Co możemy pokryć pianką poliuretanową?

W początkowym etapie budowy domu decyduje się o sprawach dotyczących tworzyw budowlanych. Od fundamentów aż do poddasza, dom musi być właściwie zaizolowany, żeby nie pojawiła się wilgoć, a wraz z nią pleśń i grzyb. Wśród budowlańców przez wiele lat funkcjonowało przyzwyczajenie do klasycznych metod izolacji. Lecz - jak wynika z badań – izolacje te tracą określone właściwości po zaledwie kilku sezonach.
scyzoryki
Redaktor: Schweiz-Russland
Źródło: http://www.flickr.com

Które kubki termiczne są najlepsze oraz z jakiego materiału mogą być one wykonane?

Niezwykle popularnym elementem ekwipunku wśród turystów jest specjalny kubek termiczny, który jest w stanie zachować ustaloną temperaturę napoju przez dosyć znaczny okres czasu.
łazienka
Redaktor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Grzejniki dekoracyjne w nowatorskiej aranżacji wnętrz

Niegdyś grzejniki były spostrzegane wyłącznie jako element pożyteczny i wydajny. Ich jedynym celem było zapewnianie ciepła w pomieszczeniach. Współcześnie prócz tego grzejniki pełnią też rolę dekoracyjną. Patrząc na nowomodne rodzaje grzejników, aż trudno czasami uwierzyć, że są to istotnie grzejniki. Dzisiejsze grzejniki dekoracyjne często przypominają wymyślne dodatki do wnętrz, dekoracje ścienne oraz ozdoby. Mnogość z nich w ogóle nie przypomina fragmentów instalacji centralnego ogrzewania.
lampa
Redaktor: Ano Lobb
Źródło: http://www.flickr.com

Założenie solidnych opon przystosowanych do warunków panujących na drogach jest niezmiernie istotne

Jeśli dużo poruszamy się samochodem, to powinniśmy dbać o opony. Należy je dość regularnie oglądać, aby zyskać pewność, że są ciągle bezpieczne i nie wymagają wymiany.
grzejniki dekoracyjne
Redaktor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Eleganckie, nowoczesne grzejniki dekoracyjne od renomowanego fabrykanta

Grzejnik to nieodzowny fragment wyposażenia domu czy też mieszkania. Pełni on rolę przydatną, bo zapewnia ciepło w zimne dni oraz nagrzewa pomieszczenie. Chociaż w dzisiejszych czasach grzejniki pełnią również rolę dekoracyjną, multum nowoczesnych typów grzejników potrafi być ciekawym dodatkiem do wnętrza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.