Przestrzeń
Bielizna damska Marion oraz Camille
Redaktor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo

Fototapety, czyli wyszukana dekoracja ścian

Fototapety mają co niemiara zalet. Ta ozdoba wizualnie zwiększy przestrzeń, udekoruje ścianę, meble, wprowadzi do pomieszczenia rycinę oraz kolor
klinika stomatologiczna
Redaktor: Truck Hardware
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nabrać zaufania do stomatologa i w jaki sposób zrelaksować się na takiej konsultacji?

Jeżeli chciałbyś wybrać dobrego stomatologa, to polscy stomatolodzy mają niezwykle dobrą renomę na całym świecie. W naszym kraju jest jednak wydawany przekazywany z dziada pradziada stres dentystyczny i to on nie zezwala zrelaksować się u dentysty.
kominek
Redaktor: Meg Stewart
Źródło: http://www.flickr.com

Czy konieczna nam okazuje się być dysza rotacyjna karcher?

Im więcej korzystamy z jakichś urządzeń, tym większa okazuje się być szansa, że w pewnym momencie ulegną one usterce, a my będziemy zmuszeni się zastanowić, czy chcemy kupować nowe, czy reperować te co posiadamy.
szpital
Redaktor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

O czym należy wiedzieć, jeśli chcemy, aby nasza reklama znajdująca się zewnątrz ładnie się prezentowała? Parę kluczowych rad

Reklama w przestrzeni publicznej od jakiegoś czasu budzi wiele negatywnych uczuć. Faktycznie czasami jest tak, że wygląda one dość kiepsko. Z tego względu należy pamiętać o kilku zasadach, gdy nie chcielibyśmy zaszkodzić własnemu otoczeniu.


magazyn
Redaktor: David Krieger
Źródło: http://www.flickr.com

O czym trzeba wiedzieć, projektując pomieszczenia magazynowe? Co jest ważne, gdy chodzi o funkcjonalność oraz bezpieczeństwo?

Są takie miejsca, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich reguł bezpieczeństwa. Trzeba zadbać o takie rzeczy już podczas wykonywania projektu wnętrz.
pokój dziecięcy
Redaktor: lynn-anne bruns
Źródło: http://www.flickr.com

Urządzanie pokoju dla dziecka. Na czym warto się skupić?

Zastanawiamy się w jaki sposób zaaranżować pokój dla dziecka. Jakiego rodzaju przedmioty powinny się w takim pomieszczeniu znaleźć, lecz oprócz tego co zrobić by było to miejsce, w jakim nasze dziecko będzie czuło się dobrze. Ważne by to nasza pociecha była zadowolona, a nie żebyśmy to my wznosili się na wyżyny kunsztu dekoratorskiego. Jak zabrać się do tego tematu? Po pierwsze ważne żeby całość aranżować myśląc długofalowo. Nawet jeśli dziecko ma kilka lat, to lepiej nie przesadzać z dziecięcymi ozdobami, jakie z czasem będziemy musieli zamienić innymi, jak dziecko z nich wyrośnie. Istotne są podstawowe artykuły i to od nich trzeba zacząć, a nie od dekoratorskich pomysłów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.